Ana Sayfa Hakkımda Eserlerim Download Linkler
 
 
     
DOWNLOAD (Dosya İndir)    
     
Bu bölümde, okulda anlattığım mesleki ve teknik derslerin modül sunumlarını, çeşitli bilgisayar kurslarında verdiğim kursların kurs notlarını, sunumlarını, örnek ve uygulama dosyalarını bulabilirsiniz. Modüllerin sunumları PPTX şeklinde, kurs notları PDF şeklinde e-kitap olarak hazırlanmıştır. Vaktim elverdiğince bu bölüme sürekli içerik eklemeye çalışacağım. Amacım, bilginin yaygınlaşıp çoğalması ve bilişim teknolojileri konusunda okur yazarlıktan daha üst seviye kullanıcılar oluşmasını sağlamaktır.
Modül Sunumları ve Kurs notları, eğitim amaçlı verilmiştir. Ticari amaçlar için kullanılamaz. Ticari amaç için kullanacaklar izin almak zorundadırlar.
 
Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin, Elektronik Bölümlerinde Okutulan Mesleki Derslerin Sunumları Bu Bölümde Yer Almaktadır.

Sunumlar, Otomatik Çalışacak Şekilde Hem PPSX Formatında, Hem de Öğrencilere Dağıtmak veya Yazıcıdan Basmak İsteyenler için (Bazı Sunumlar) PDF Formatında Kaydedilmiştir.
PPSX ve PDF Formatındaki Sunumlar, İndirmesi Kolay Olsun Diye RAR Formatında Sıkıştırılmıştır. WİnRAR Programı ile Açılabilir.
PPSX Türündeki Dunumlara Şifre Konulmamıştır. Düzenleme Yapabilirsiniz.
   
Bu Bölümde, Yıllarca Kurs Olarak Verdiğim Bilgisayar Derslerinin PDF Türündeki Ders Notları Bulunmaktadır.

Temel Bilgisayar, Ofis Programları, Web Tasarım Kursu, Donanım Kursu ve Photoshop CS4 ile ilgili Hazırladığım Kurs Notlarını İndirebilirsiniz.
   
Bu Bölümde, Fotoğrafçılık Eğitimleri ile İlgili Sunumlar Yer Almaktadır.

3.Bölüm Halinde Yer Alan Sunumlarda, Fotoğraf Makineleri ve Çalışma Teknikleri, DSLR Fotoğraf Makinesi Objektifleri ve Çeşitleri, Kompozisyon Teknikleri Konuları Bulunmaktadır.
 
 
     
Ana Sayfa © Sitedeki tüm içerik Eyüp Ersan Sülün'e aittir. İrtibat
Hakkımda Site sahibinden izin alınmadan, alıntı yapılamaz.  
Eserlerim   Eyüp Ersan SÜLÜN
Download Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Linkler Site En iyi 1024 x 768 px Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  ve üzeri çözünürlüklerde izlenir. Elektronik Öğretmeni
    MANİSA
  Site, güncel tüm web tarayıcılar  
  ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. E - Posta : ersansulun@yahoo.com